Ik wil:
> Home > OUDERS > Zakelijke kant > Reisdata
Reisdata
Afdrukken
E-mail

bovenkant zonder plakband

De reisdata zijn afhankelijk van de datum van aanvang en de datum van beëindiging van het uitwisselings-programma (per land verschillend) en van de mogelijkheden die de luchtvaart-maatschappijen bieden. Hierdoor kan niet worden gegarandeerd dat een volledig schooljaar kan worden gevolgd.

Van de door YFU vastgestelde reisdata en plaats van vertrek en/of aankomst kan niet worden afgeweken, tenzij met toestemming van YFU in verband met zeer zwaarwegende redenen.

 

reisdata 2

Vraag meer informatie aan

FAQ's

Vertrekdata

Wintervertrek

eind december/ begin januari 

Zomervertrek

juli/augustus 

Japan

maart 

Amerika college programma jaar

augustus/september 

Zomerprogramma's

laatste week juni of eerste week juli 

YFU studenten uit de Benelux reizen zoveel mogelijk gezamenlijk. Voor Nederlandse deelnemers kan het vertrek daarom ook vanaf Brussel plaats-vinden.

Terugkeerdata

Jaarprogramma’s

 

Zomervertrek

juni/juli

Wintervertrek

december/januari

Semesterprogramma’s

 

Zomervertrek

december/januari

Wintervertrek

juni/juli

Uitzonderingen

 

Japan

januari

Amerika college programma*

medio juli

Noorwegen college programma

eind mei- medio juni 

Zomerprogramma's

eerste of tweede week van augustus 

*Amerika College jaar- en semesterprogramma: programma loopt af ± 1 week na einde van het Collegejaar (eind mei - medio juni). Na afloop van het programma kunnen studenten op eigen gelegenheid en kosten blijven rondreizen in Amerika tot. medio juli.

Eventuele wijziging reisdata

Indien om zeer zwaarwegende redenen met YFU wordt overeengekomen dat de heenreis plaatsvindt op een andere datum dan de door YFU vastgestelde, dan zijn de kosten die moeten worden gemaakt i.v.m. omzetting van de reis en eventuele meerkosten van het reisdocument voor rekening van de deelnemer.
De kosten van de terugreis op een andere datum dan de vastgestelde zijn voor rekening van de deelnemer tenzij YFU anders bepaalt. In het laatste geval zijn de omboekingskosten en eventuele meerkosten van het reisdocument voor rekening van de deelnemer. 

Gezien de externe factoren waarmee YFU te maken heeft (zoals bijv. luchtvaartmaat-schappijen) kan niet worden gegarandeerd dat een volledig schooljaar kan worden gevolgd.

lijn 2
bremer 218x140 settels 218x140 2009 kartika sidubatur thuis met gezin 218x140
Gert-Jan Bremer Henk en Mariek Settels  Beta Berkhoff

Help mijn dochter gaat weg! Mijn dochter wilde na haar VWO graag een jaar naar het buitenland...Lees meer

Onze dochter Marijn (net 17 geworden) zit dit schooljaar in Amerika. Ze woont samen met Ann, een Duitse...Lees meer

Al vanaf de tweede klas wilde mijn dochter Kartika, naar het buitenland, na haar eindexamen...Lees meer

onderkant170510

 

 
blog
YFU International Exchange - Herenweg 115a, 3645 DJ Vinkeveen - Postbus 25, 3645 ZJ Vinkeveen - E-mail info@yfu.nl
^ Top ^